Колекція для ванних кімнат Subway 3.0 від Villeroy&Boch — це завжди актуальний і непідвладний часу дизайн, та новітні технології

Нещодавно Villeroy&Boch презентувала революційну технологію змиву води в унiтазах пiд назвою TwistFlush - ще більш потужну, ефективну і максимально економну у використанні води.

 

Завдяки особливостям технології TwistFlush вода утворює настільки потужний вихор, що він омиває практично всю внутрішню поверхню унітазу. Це забезпечує економію води до 19 700 л на рік, адже при змиванні витрачається лише 4,5 л. на великий злив і 3 л. на малий злив.

Также в коллекции представлены модели умных навесных и напольных унитазов In-Wash с функцией биде на пульте дистанционного управления.
Среди последних обновлений коллекции: цветные керамические раковины и унитазы в пяти цветах: белом, матовом белом, бежевом, кофейном, жемчужном и цвете оникс.

Безобідкова чаша унітазу Subway 3.0 конічної форми з гладенькими стінками запобігає відкладанню забруднення. Унікальне покриття CeramicPlus полегшує очищення, тоді як AntiBac на 99,9% запобігає росту бактерій. Спосіб потрапляння води в унітаз закрученим вихором призводить до ультра- тихого змивання. Новинка Villeroy&Boch Subway 3.0. відповідає всім потребам: комфорт та функціональність, вигідне співвідношення ціни та якості, і новітні технології.
 

ПЕРЕЙТИ ДО КАТАЛОГУ ➤

Шукайте вироби Villeroy&Boch в мережі магазинів сантехніки та плитки Аквамаркет, а також в нашому інтернет-магазині.