Оплата і доставка
Увага. До оформлення замовлення ознайомтеся з діючими “Умовами використання сайту”.

Оплата

Оплата замовлень товарів і послуг Платформи Аквамаркет здійснюється:

 у національній валюті;
 з ПДВ;
 включно із вартістю послуг доставки, якщо вони замовлені.

Доступні способи оплати


   

 банківська картка на сайті онлайн

       Оплата замовлення в момент оформлення замовлення доступна при виборі способу оплати «Карткою онлайн». Для оплати може використовуватися платіжна картка будь-якого банку у межах доступних її сервісів. Безпосередньо оплата здійснюється при переадресації на захищену сторінку банківського шлюзу. Замовлення резервується на термін до 3-х днів і приймається в обробку лише після підтвердження факту надходження оплати. Отримання замовлення за паспортом.

 банківська картка в точці самовивозу

       Оплата банківською карткою при отриманні замовлення доступна в усіх магазинах мережі Аквамаркет при виборі Способу доставки “Самовивіз із магазину” та Способу оплати “При отриманні”. Для оплати у магазині необхідно вказати побажання оплатити замовлення банківською карткою. Для оплати може використовуватися платіжна картка будь-якого банку у межах доступних її сервісів. У момент отримання можливий поділ замовлення та відмова від частини замовлення.


 готівкою у точці самовивозу

       Оплата готівкою при отриманні замовлення доступна в усіх магазинах мережі Аквамаркет при виборі Способу доставки «Самовивіз із магазину» та Способу оплати «При отриманні». У момент отримання можливий поділ замовлення та відмова від частини замовлення. Максимальна сума оплати готівкою – 49 999 грн.

 готівкою при отриманні в Службі доставки

       Оплата готівкою при отриманні замовлення у відділенні Служби доставки або кур'єру Служби доставки при адресній доставці доступна при виборі Способу доставки “Доставка у відділення”, “Адресна доставка” та Способу оплати “При отриманні”. Поділ замовлення та відмова від частини замовлення – неможливі. Максимальна сума оплати готівкою – 49 999 грн. Можливе стягнення комісії з Покупця за переказ коштів.


 по безготівковому розрахунку

       Оплата банківським переказом на підставі рахунку доступна при виборі Спосіб оплати “Безготівковий розрахунок”. Рахунок на оплату буде надіслано на електронну пошту Покупця. Замовлення резервується на термін до 3-х днів і приймається в обробку лише після підтвердження факту надходження оплати за рахунком. Отримання замовлення за паспортом та дорученням.

Рахунок від ТОВ «АКВАМАРКЕТ.УА», ЄДРПОУ 43574221, з ПДВ 20%.

Для отримання рахунку напишіть нам
  
Документи з оплати відправляються через системи Вчасно або M.E.Doc.


 

 у розстрочку чи кредит

       Оплата замовлення на умовах розстрочки або кредиту доступна для товарів, позначених значком про надання послуг пільгових розстрочки або кредиту. Для оплати може використовуватися платіжна картка відповідного банку у межах доступних її сервісів. Безпосередньо оформлення розстрочки чи кредиту відбувається при переадресації на захищену сторінку банківського шлюзу. Замовлення резервується на термін до 3-х днів і приймається в обробку лише після підтвердження факту надходження оплати від фінансової установи. Отримання замовлення за паспортом.Доставка

Товари платформи Аквамаркет можуть бути замовлені з доставкою до всіх регіонів України за винятком АР Крим, Луганської обл., Донецької обл., Херсонської обл.
Вартість платних послуг доставки включається у вартість замовлення.

Доступні способи доставки


 персональна доставка - у послузі "Персональний експерт"

Адресна доставка замовлень з послугою підйому на поверх до дверей та можлівістю розділення і часткового прийому замовлення. За запитом може бути надана відео демонстрація товарів перед відправленням. Вартість доставки фіксована та включається у вартість замовлення. Термін доставки 1-3 дні з попереднім інформуванням покупця. Спосіб доставки сумісний лише з онлайн-оплатою. Отримання передплачених замовлень – за паспортом.


 самовивіз з магазинів Аквамаркет

       Отримання замовлення в магазинах мережі Аквамаркет на території України доступне при виборі Способу доставки «Самовивіз». Доставка замовлення до магазину Аквамаркет – безкоштовна. За відсутності необхідного товару в обраному магазині може знадобитися 1-3 дні на доставку товару, про що Покупцеві повідомляється додатково. Отримання передплачених замовлень – за паспортом.


 вантажна кур'єрська доставка Аквамаркет

       Доставка замовлення Кур'єром Аквамаркет доступна в містах розташування магазинів мережі Аквамаркет при виборі Способу доставки «Кур'єрська доставка». Вартість кур'єрської доставки фіксована для типу товару та включається у вартість замовлення. Термін доставки 1-3 дні з попереднім інформуванням Покупця. Замовлення до 30 кг доставляються до дверей, замовлення понад 30 кг доставляються до парковки. Послуги підйому на поверх оплачуються окремо, про що Покупцю повідомляється додатково. Отримання передплачених замовлень – за паспортом.


 

 доставка у відділення Служби перевізника

       Доступна доставка замовлень до відділень Служб перевізників «Нова Пошта», «Укрпошта», «Meest» через вибір відповідного Способу доставки при оформленні замовлення. Вартість доставки фіксована для типу товару та включається у вартість замовлення. Термін доставки 1-5 днів з інформуванням покупця про надходження. Термін зберігання замовлення – 3 дні. Замовлення з фактичною або об'ємною вагою понад 30 кг та довжиною понад 90 см – надсилаються лише на вантажні відділення Служб перевізників. У разі відмови від замовлення вартість виконаної послуги доставки Покупцю не повертається. Отримання передплачених замовлень – за паспортом. Поділ замовлення та відмова від частини замовлення – неможливі.

 адресна доставка Кур'єром Служби перевізника

       Доступна адресна доставка замовлень кур'єрами Служб перевізників «Нова Пошта», «Meest» через вибір відповідного Способу доставки при оформленні замовлення. Вартість адресної доставки фіксована для типу товару та включається у вартість замовлення. Термін доставки 1-3 дні з попереднім інформуванням покупця. Замовлення до 30 кг доставляються до дверей, замовлення понад 30 кг доставляються до парковки. Послуги підйому на поверх оплачуються окремо, про що Покупцю повідомляється додатково. Отримання передплачених замовлень – за паспортом.