Ванна кімната – це не просто місце, де людина приймає водні процедури - це місце самовираження.

У прагненні внести частинку своєї душі в дизайн ванної кімнати, або створити інтер'єр складного ексклюзивного об'єкта ―дизайнери виходять за межі рядових вимог до сантехніки про практичність, зручність, комфорт, стильний зовнішній вигляд і простоту догляду.

Дизайнерська сантехніка – це свого роду витвори мистецтва, які, крім прямого функціонального призначення, відрізняються оригінальністю форм та колірних комбінацій, якістю матеріалів, вишуканим декором та максимальною надійністю без будь-якої економії на якості.

Елітна сантехніка – це зразок ексклюзивності та найвищої якості. Дизайнерські змішувачі, дизайнерські душові системи та душові кабіни, дизайнерські меблі для ванної виробляють провідні італійські, іспанські, французькі та німецькі компанії, що спеціалізуються на задоволенні найнестандартніших і найвибагливіших запитів клієнтів - ANTONIO LUPI, VILLEROY&BOCH, DEVON&DEVON, GESSI, PAFFONI, DORNBRACHT, CISAL.

Cлід звернути увагу, що й популярні європейські бренди, такі як GROHE, HANSGROHE, IMPRESE, VOLLE також пропонують сантехніку преміум класу, представлену в окремих колекційних серіях або суббрендах. В даному випадку, безперечною перевагою пропозицій від масових брендів є те, що у них дотримано регулярність поставок, складську програму та якісне сервісне обслуговування.


Німецька компанія Grohe пропонує ексклюзивну сантехніку в колекціях, об'єднаних у напрямку GROHE SPA – серії ALLURE BRILLIANT, ESSENCE, GRANDERA, ATRIO, ESSENCE, F-DIGITAL DELUXE.

КУПИТЬ СМЕСИТЕЛЬ GROHE ALLURE BRILLIANT ➤

КУПИТЬ СМЕСИТЕЛЬ GROHE ESSENCE ➤

КУПИТЬ СМЕСИТЕЛЬ GROHE GRANDERA ➤


Испанський виробник сантехніки VOLLE пропонує змішувачі та санітарну кераміку у дизайнерських серіях SOLO, BRAVO, LEON.

 

  КУПИТЬ СМЕСИТЕЛЬ VOLLE SOLO ➤


Чеський бренд IMPRESE пропонує ексклюзивну дизайнерську сантехніку в класичному та сучасному стилі в колекційних серіях BRENTA, GRAFIKY, HYDRANT, PODZIMA, DEIRA

 

.

 

КУПИТЬ СМЕСИТЕЛЬ IMPRESE DEIRA ➤

КУПИТЬ СМЕСИТЕЛЬ IMPRESE GRAFIKY ➤

КУПИТЬ СМЕСИТЕЛЬ IMPRESE BRENTA ➤


Компанія HANSGROHE постачає елітні дизайнерські вироби під дочірнім брендом AXOR.

 

КУПИТЬ СМЕСИТЕЛЬ AXOR STARK V ➤

КУПИТЬ СМЕСИТЕЛЬ AXOR STARK O ➤

КУПИТЬ СМЕСИТЕЛЬ AXOR CITTERIO ➤