Вибір змішувача для кухні

Змішувач - один із найважливіших помічників на кухні. Його активно використовують і для миття рук або посуду, для приготування їжі, а також для комфортного набору води в ємності. Навантаження на кухонний змішувач у рази вище, ніж на змішувач для умивальника у ванній кімнаті. Крім технічних параметрів, при виборі змішувача для кухні слід звертати увагу на його дизайн, оскільки змішувач на кухні завжди на виду. Він повинен поєднуватися з кухонною мийкою, стільницею, кольором кухні та загальним настроєм інтер'єру.Відмінно розуміючи вподобання та потреби наших клієнтів, монтажників та дизайнерів, ми можемо запропонувати наступні рекомендації щодо вибору кухонного змішувача.

1. Вибір бренда змішувача для кухні

У питанні кращого виробника немає однозначної рекомендації, але якщо процес вибору починати від виробника, то у першу чергу слід звернути увагу на відомих виробників, що зарекомендували себе, таких як німецькі компанії GROHE і HANSGROHE, чеський виробник змішувачів IMPRESE, іспанський виробник сантехніки VOLLE та інші.

2. Вибір матеріала і покриття кухонного змішувача

Змішувачі для кухні можуть бути виготовлені з латуні, нержавіючої сталі, силуміну, пластику, рідше з міді або бронзи. Насамперед слід вибирати змішувач з латуні, яка є найбільш інертною до дії зовнішнього середовища та механічно стійкою. В окремих випадках можна вибрати змішувач для кухні із нержавіючої сталі. Такі змішувачі мало чим поступаються латунним і мають сатиновану поверхню, на якій менше видно відбитки пальців.

Найкращим покриттям для кухонного змішувача є хромування. Плівка хромування, нанесена на латунь, дуже тверда, стійка до слабких лугів та кислот, легко очищається. Дизайн хромованого змішувача є нейтральним і добре поєднується з більшістю інтер'єрів кухні. Також, аналогічно хромуванню, методом гальванізації, на змішувачі може бути нанесено нікелеве покриття - злегка жовтувате сатиноване покриття, досить тверде, але менш схильне до відбитків пальців.

Трохи поступається хромуванню за міцністю є покриття PVD - з таким покриттям виробляються змішувачі в металевих кольорах - бронза, золото, лимонне або рожеве золото, збройовий метал та інші.

КУПИТИ КОЛЬОРОВИЙ ЗМІШУВАЧ ДЛЯ КУХНІ ➤


Змішувачі матових кольорів та з покриттям "граніт" або "під камінь" мають покриття, нанесене за допомогою порошкового фарбування з наступним запіканням. Таке покриття найнестійкіше до сколів та стирання.


3. Вибір типу управління змішувача для кухні

Сучасний змішувач для кухні має бути одноважільний і обладнаний керамічним картриджем. Ретро змішувачі, для дизайну, можуть бути оснащені керамічними кран-буксами, але таке рішення менш надійне і має перевитрату води.

КУПИТИ ДИЗАЙНЕРСЬКИЙ ЗМІШУВАЧ ДЛЯ КУХНІ ➤


Також кран-буксами можуть бути оснащені деякі змішувачі для кухні низького цінового діапазону.

Найтехнологічнішим рішенням виступають безконтактні змішувачі для кухні з сенсорною активацією.

4. Вибір розміру і форми змішувача для кухні

Вибір розміру та форми змішувача визначається залежно від місця розміщення змішувача по відношенню до кухонної мийки. Якщо кухонний змішувач розміщується на стільниці під шафами, слід вибирати низькі, до 25 см у висоту або середні, до 45 см у висоту, змішувачі.

Середні змішувачі більше підходять для глибоких мийок – від 19 см та глибше.

Високі кухонні змішувачі, понад 45 см заввишки, будуть комфортними при розміщенні на острівній кухонній стільниці.

При виборі розміру та форми змішувача потрібно розрахувати все таким чином, щоб при розміщенні змішувача на раковині, або на стільниці поряд з раковиною, довжини виливу вистачало для того, щоб вилив знаходився приблизно над зливом з кухонної мийки. Якщо встановлена мийка з двома чашами - розміщення кухонного змішувача та довжина виливу повинні забезпечувати поворот виливу над обома чашами. Чим більше кухонна мийка, тим з більшою довжиною виливу потрібен змішувач.

Форма виливу та профіль його перерізу багато в чому визначають дизайн кухонного змішувача. Змішувачі з прямокутним дизайном підходять до прямокутних кухонних мийок. Змішувачі із заокругленим дизайном більш універсальні.
 

Форми змішувачів для кухні:    


 • U - форма виливу кухонного змішувача
      
  КУПИТИ ➤
   

   

 • S - форма виливу кухонного змішувача
      
  КУПИТИ ➤
   
   

   

 • С - форма виливу кухонного змішувача
      
  КУПИТИ ➤
   

   

 • Г - форма виливу кухонного змішувача
      
  КУПИТИ ➤
   

   

 • I - форма виливу кухонного змішувача
      
  КУПИТИ ➤
   

   

Виливи сучасних кухонних змішувачів обладнані аераторами з високою продуктивністю – 12-15 літрів за хвилину. Виробники встановлюють аератори власної розробки або від постачальників. Наприклад, у змішувачах IMPRESE використовуються аератори німецької марки NEOPERL.

Всі змішувачі для кухні обладнуються поворотним виливом для зручності роботи над кухонною мийкою, але деякі моделі пропонують додатковий функціонал:

 • Кухонні змішувачі з витяжною лійкою. На кінці виливу міститься знімна лійка на гнучкому шлангу, яка дозволяє проливати воду під різними кутами, що особливо зручно при миття посуду і дозволяє легко набирати воду в ємність осторонь кухонної мийки.
 • Кухонні змішувачі з багаторежимною лійкою. Витяжна лійка кухонного змішувача може мати перемикач на різні типи струменя - інтенсивний для миття посуду або делікатний, наприклад, для миття ягід або зелені.


      

      ВИБРАТИ ЗМІШУВАЧ ДЛЯ КУХНІ З ВИТЯЖНОЮ ЛІЙКОЮ ➤

   
 • Кухонні змішувачі з гнучким виливом – це змішувачі з функціоналом професійних пристроїв для кухонь ресторанів та кафе. Вилив таких змішувачів гнучкий, іноді на пружині і дозволяє отримати повну свободу руху лійкою на 360 градусів.

      
  ВИБРАТИ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗМІШУВАЧ ДЛЯ КУХНІ ➤


Сучасні змішувачі для кухні – це не просто крани, часто це інноваційні рішення:


 • Кухонні змішувачі на дві води з вбудованим каналом для очищеної питної води -  ВИБРАТИ ➤
 • Кухонні змішувачі з сенсорним управлінням -  ВИБРАТИ ➤  
 • Кухонні змішувачі з дозуванням води -  ВИБРАТИ ➤
 • Кухонні змішувачі з прогресивними способами керування -  ВИБРАТИ ➤    
 • Кухонні змішувачі з функціями очищення, мінералізації, газування, підігріву або охолодження води -  ВИБРАТИ ➤
вгору