Дизайнерські серії змішувачів і душових систем

Ванна кімната – це не просто місце, де людина приймає водні процедури - це місце самовираження.

У прагненні внести частинку своєї душі в дизайн ванної кімнати, або створити інтер'єр складного ексклюзивного об'єкта ―дизайнери виходять за межі рядових вимог до сантехніки про практичність, зручність, комфорт, стильний зовнішній вигляд і простоту догляду.

Дизайнерська сантехніка – це свого роду витвори мистецтва, які, крім прямого функціонального призначення, відрізняються оригінальністю форм та колірних комбінацій, якістю матеріалів, вишуканим декором та максимальною надійністю без будь-якої економії на якості.

Елітна сантехніка – це зразок ексклюзивності та найвищої якості. Дизайнерські змішувачі, дизайнерські душові системи та душові кабіни, дизайнерські меблі для ванної виробляють провідні італійські, іспанські, французькі та німецькі компанії, що спеціалізуються на задоволенні найнестандартніших і найвибагливіших запитів клієнтів - ANTONIO LUPI, VILLEROY&BOCH, DEVON&DEVON, GESSI, PAFFONI, DORNBRACHT, CISAL.

Cлід звернути увагу, що й популярні європейські бренди, такі як GROHE, HANSGROHE, IMPRESE, VOLLE також пропонують сантехніку преміум класу, представлену в окремих колекційних серіях або суббрендах. В даному випадку, безперечною перевагою пропозицій від масових брендів є те, що у них дотримано регулярність поставок, складську програму та якісне сервісне обслуговування.Німецька компанія Grohe пропонує ексклюзивну сантехніку в колекціях, об'єднаних у напрямку GROHE SPA – серії ALLURE BRILLIANT, ESSENCE, GRANDERA, ATRIO, ESSENCE, F-DIGITAL DELUXE.

КУПИТИ ЗМІШУВАЧ GROHE ALLURE BRILLIANT ➤
 

КУПИТИ ЗМІШУВАЧ GROHE ESSENCE ➤


КУПИТИ ЗМІШУВАЧ GROHE GRANDERA ➤Іспанський виробник сантехніки VOLLE пропонує змішувачі та санітарну кераміку у дизайнерських серіях SOLO, BRAVO, LEON.

КУПИТИ ЗМІШУВАЧ VOLLE SOLO ➤Чеський бренд IMPRESE пропонує ексклюзивну дизайнерську сантехніку в класичному та сучасному стилі в колекційних серіях BRENTA, GRAFIKY, HYDRANT, PODZIMA, DEIRA.

КУПИТИ ЗМІШУВАЧ IMPRESE DEIRA ➤

КУПИТИ ЗМІШУВАЧ IMPRESE GRAFIKY ➤

КУПИТИ ЗМІШУВАЧ IMPRESE BRENTA ➤Компанія HANSGROHE постачає елітні дизайнерські вироби під дочірнім брендом AXOR.

КУПИТИ ЗМІШУВАЧ AXOR STARK V ➤

КУПИТИ ЗМІШУВАЧ AXOR STARK O ➤

КУПИТИ ЗМІШУВАЧ AXOR CITTERIO ➤

вгору